O firmie

Oferując kompleksowe usługi z zakresu architektonicznego kształtowania terenów zieleni, jak również aranżacji zieleni we wnętrzach zapracowała sobie na rodzimym rynku branżowym na opinię rzetelnej, solidnej, wiodącej firmy, dla której klient jest najważniejszy.

Oferujemy kompleksową realizację począwszy od szkiców koncepcyjnych poprzez szczegółowe projekty, aż po profesjonalne wykonanie. Ponadto świadczymy usługi związane z całoroczną pielęgnację zieleni.

Dbając o to, by zarówno projekt, jak i realizacja dostosowane były do Państwa potrzeb, wymagań i możliwości. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Niczym świetnie skrojony garnitur, czy dopasowana suknia, projektowana przez nas zieleń stanowi niepowtarzalną, zachwycającą kreację w każdej skali i rozmiarze. Poczynając od kameralnych ogrodów lub tarasów, poprzez zieleń osiedlową, aż po duże tereny przy rezydencjach.

W nasze projekty angażujemy się całym sercem. Każdy projekt opracowujemy i omawiamy tak długo, aby satysfakcja z kreacji była stuprocentowa.

W Inner Garden Sp. z o.o. zatrudniamy stałą ekipę miłośników i pasjonatów zieleni, nie zaś przypadkowych pracowników sezonowych. Za nasze projekty bierzemy pełną odpowiedzialność i poświęcamy czas niezależnie od skali projektu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasz zespół

Prezesem firmy INNER GARDEN Sp. z o.o. jest Agata Ewa Knab, której misją od przeszło 20 lat jest to, by wnieść jak najwięcej zieleni do naszego otoczenia.

Początkowo w firmie ARS DECOR na stanowisku Kierownika zajmowała się kreowaniem niepowtarzalnych zielonych kompozycji we wnętrzach. W tym okresie ozdabiała między innymi salony TOYOTY, MERCEDESA, dekorowała Salę Ślubów na Starym Mieście, Kasyno VIKTORIA, dbała o zieleń dla LOT-u, Programu III Polskiego Radia, TV Polsatu, NTW, TOP CANAL, Biura MISS POLONIA, Pałacu Kultur y i Nauki, Wedla, Banku PKO, BESSY, CEZEX.

Od 1997 roku działa pod własnym szyldem jako firma INNER DECOR, zajmując się projektowaniem wnętrz pod kątem zieleni.

Od 2002 roku, w związku z rozpoczęciem studiów w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania na wydziale Architektura (kierunek: Architektura Krajobrazu) firma rozszerzyła profil działalności o projektowanie i wykonywanie zieleni, zmieniając nazwę na INNER GARDEN.

Zespół Marketingowy i Sprzedażowy

To zespół odpowiedzialny za kreowanie i nadzorowanie realizacji strategii marketingowej firmy. Zajmuje się również działem sprzedaży jak i opieką posprzedażową. To zespół ludzi, którzy wiedzą, że potrzeby klienta są najważniejsze i że należy obsłużyć ich z należytą starannością. Pieczę nad zespołem sprawuje Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży Ewa Polok, która z posiada 15 letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu.

Zespół Projektantów

To zespół ludzi z pasją, których celem jak również zadaniem jest tworzenie z ogromnym zaangażowaniem, analizując indywidualne potrzeby i upodobania klientów. Stworzone koncepcje są zawsze wyjątkowe. To osoby, które nie wyobrażają sobie życia bez pracy twórczej, zmieniania i upiększania otoczenia, stąd z powodzeniem realizuje się również w projektowaniu wnętrz.

 

Pracownicy Fizyczni

Są to wspaniali Panowie, którzy pracują z nami od wielu lat i przeszli szereg szkoleń z zakresu pielęgnacji i ochrony roślin. Z grupy wychwyceni zostali Ci , którzy czują się świetnie w zakładaniu ogrodów oraz Ci, którzy wyspecjalizowali się w pielęgnacji zieleni.

Nasz zespół to PRZEDE WSZYSTKIM ludzie Z PASJĄ , pracowici, lojalni, tworzący serdeczną atmosferę w pracy.